DELUXE REZİDANS | AKILLI EV TEKNOLOJİSİ

Akıllı ev teknolojisi ile; dünyanın neresinde olursanız olun, evinizdeki tüm elektrikli eşyaları açıp kapatabilir, ışıklarınızı kontrol edebilir, sesli komut ile cihazlarınıza talimat verebilir, siz evde yokken bile kapınızı çalan kişiler ile görüntülü görüşebilir isterseniz uzaktan kapınızı açabilir, evinize izinsiz girildiğinde anında sesli ve görüntülü bildirim alabilirsiniz.

 

AKILLI EV TEKNOLOJİ PAKETİNE SADECE  3.000 TL FARK ÖDEYEREK SAHİP OLABİLİRSİNİZ

* Akıllı ev teknolojisi, daire alımlarınızda seçeceğiniz teknoloji paketine göre tanımlanmakta ve uygulanmaktadır.

* Akıllı ev teknolojisi, internet bağlantısı üzerinden kablosuz çalışmaktadır.

* Akıllı ev teknolojisinin, cep telefonunuza yada tabletinize gönderdiği bildirimler için ilave ücret ödemezsiniz. Evinizdeki ve telefonunuzdaki internet bağlantısında sorun olmadığı sürece, anında bildirim alırsınız.

 

IP KAMERA 

Gece görüşlü, hareketli, sesli ip kamera ile; cep telefonunuzdan evinizi izleyebilir, sesleri dinleyebilir, isterseniz karşılıklı sesli görüşme yapabilirsiniz. Kameradaki hareket algılama özelliğini açarak siz evde yokken evinize giren olur ise anında bildirim alırsınız. Cihaz üzerindeki dahili SD kart ile, ilave kayıt cihazına ihtiyaç duymadan kayıtları tutabilir, istediğiniz zaman telefonunuzdan geçmiş görüntülere ulaşabilirsiniz.

 

ALARM 

Dünyanın neresinde olursanız olun, kapı üzerindeki manyetik okuyucu ve daire içindeki hareket detektörü sayesinde, izinsiz girişlerde cep telefonunuza anında bildirim gelir.

 

AYDINLATMA KONTROL 

Daire içindeki tüm aydınlatma sistemini cep telefonunuzdan kontrol ederek açıp kapatabilirsiniz. Üstelik bunu sadece daire içindeyken değil, bulunduğunuz her yerden kontrol edebilirsiniz.

ELEKTRİKLİ EV EŞYALARI KONTROLÜ 

Klima, buzdolabı, ocak, çamaşır makinesi, kombi, ütü gibi evinizdeki tüm elektrikli cihazları dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman cep telefonunuzdan açıp kapatabilirsiniz.

IP DİYAFON 

Ip diyafon ile, siz neredeyseniz kapı ziliniz yanınızda. Kapı zilinize basıldığında, evde olmasınız bile ip diyafon ile cep telefonunuza görüntülü ve sesli bağlanır, gelen yakınınız ise uzaktan kapınızı açarak evinize giriş izni verebilirsiniz.

PARMAK İZLİ / KARTLI / ŞİFRELİ GİRİŞ  

Anahtarı taşıma, anahtar unutma derdiniz artık kalmayacak. Daire kapınıza bağlı Türkçe konuşan parmak okuyucu sistemi ile istediğiniz kişilerin parmağını kolayca tanımlayabilir, anahtara gerek olmadan tek cihazda, ister parmak izi, ister manyetik kart yada isterseniz şifre ile kapınızı açabilirsiniz. Girişleri hafızasında tutan sisteme usb  bellek takarak verileri  alıp, bilgisayarınıza yükleyerek, geçmişe dönük tüm kayıtları inceleyebilir, hangi kullanıcının hangi gün ve saatlerde daireye giriş yaptığını görebilirsiniz.

EV ORTAMI ALGILAYICI 

Ev ortamı algılayıcı, dairenizin mevcut sıcaklık, nem, ışık yoğunluğu, hava kalitesi ve hatta ses seviyelerini (gürültü kirliliği) algılar ve cep telefonunuza doğrudan gerçek zamanlı veri gönderir. Örneğin: daire içinde belirleyeceğiniz hava sıcaklığının düşmesi yada artması ile klimayı açar yada kapatabilir, nemi alabilir, belirlediğiniz saatlerde ışıkları açar yada kapatır. Sesli komutlar ile evinizdeki akıllı teknoloji çalıştırabilirsiniz. (şimdilik Türkçe dil desteği yoktur)

IP DUMAN DEDEKTÖRÜ 

Mutfağınızın tavanına uygulanan kablosuz ip duman detektörü ile, siz nerede olursanız olun, yoğun duman yada gaz kaçağını algılar, cep telefonunuza anında bildirim göndererek sizi uyarır.

LCD EKRANLI DİJİTAL KAPI DÜRBÜNÜ 

Kapı ziline basıldığında dijital ekran açılır ve kapıda kim olduğunu görürsünüz. Evde olmasınız bile zile basıldığında kapıya gelen kişinin fotoğrafını çeker. Eve geldiğinizde zilinize basan kişileri tarih ve saat bilgileri ile dijital ekranınızdan görebilirsiniz.